Korduma kippuvad kusimused - Aires Laenud

Korduma kippuvad kusimused

Jah, hüpoteegiga koormatud tagatisvara on võimalik müüa kui vara müügist saadavast rahast kustutatakse ka hüpoteegiga tagatud kohustused.

Esmaselt tuleks laenuandjat sellest teavitada telefoni teel, e-postiga või tulles büroosse juba enne maksetähtaja saabumist. Võimalusel leiame lahenduse kas kohaldades maksepuhkust või pikendades maksegraafikut, et seeläbi kuumakseid vähendada.

Kehtiva kindlustuse puudumisel on võimalus kindlustuspoliis sõlmida Aires Laenud büroos kohapeal. Meie kindlustusalane koostööpartner on IF P&C Insurance AS.

Jah, tagatiseks olev kinnisvara tuleb kindlustada. Laenusaaja peab esitama kehtiva kindlustuspoliisi koopia laenuandjale kolme kalendripäeva jooksul peale laenulepingu sõlmimist.

Laenu väljamakse toimub kolme pangapäeva jooksul peale hüpoteegi seadmise lepingu sõlmimist ning notaritasu ja riigilõivu laekumist.

Teeme kinnisvara hindamisalast koostööd Ober-Haus Kinnisvara AS-ga. Hindaja saadab tellitud vara hindamisakti Teile elektrooniliselt mille saate hiljem lisada meie kodulehel täidetud laenutaotlusele. Aktsepteerime ka Arco Vara, 1Partner Kinnisvara, Pindi Kinnisvara, Uus Maa Kinnisvarabüroo ja ERI Kinnisvara poolt väljastatud hindamisakte.

Enne laenu väljamakset tuleb tasuda hüpoteegi seadmise riigilõiv ja notaritasu mille määr sõltub seatava hüpoteegi suurusest. Vajadusel tasub laenuandja need kulud Teie eest ning arvestab hiljem maha väljamakstavast laenusummast.

Jah, laenu on alati võimalik ennetähtaegselt tagastada. Lisakulude vältimiseks tuleks laenuandjat ennetähtaegse tagastamise soovist teavitada kirjalikult.

Jah, refinatseerimine on võimalik läbi mitme varasema kohustuse ühendamise üheks lepinguks või kallima intressiga võetud laenu vahetamisel soodsama vastu.

Laenu andmine on võimalik juhul kui olete nõus olemasoleva kohustuse refinantseerima.

Maksehäirete olemasolu ei ole laenu väljastamisel takistuseks tingimusel, et saadava laenu arvelt likvideeritakse ka varasemad võlgnevused.

Alates tagatisvara hindamisakti ja vajalike dokumentide esitamisest teeb Aires Laenud laenuotsuse kuni 5 kalendripäeva jooksul.

Piiranguid laenu kasutamise otstarbele ei seata.

Laenu saavad taotleda kõik Eesti kodanikud või Eestis elamisloaga viibivad isikud kellel on tagatiseks anda kinnisvara.

Enne laenamist tutvu finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga! Näide: 10 000 euro laenamisel 10 aastaks fikseeritud intressimääraga 13,5 % ja laenutasuga 150 eurot ja kuumaksega 152 eurot on krediidi kulukuse määr 14,8 % aastas ning tagasi makstav kogusumma 18 390 eurot ja tagasimaksete summa 18 240 eurot.